Jak si správně vybrat společenské šaty

http://pressweb.cz/tiskova-zprava/3320168466-jak-si-spravne-vybrat-spolecenske-saty

 

Praha (Pressweb) – Výběr společenských šatů bývá často složitější, než se na první pohled zdá. Každá žena touží být atraktivní, trendovou, reprezentativní a neodolatelnou. A takových přívlastků bychom mohli použít mnohem více.

Při výběru šatů nesmíme zapomenout na několik velmi důležitých faktorů. V každém případě se Vám šaty musí líbit, ale musí také sedět Vaší postavě a v konečném důsledku se v nich musíte dobře cítit a to i při tanci. Vybrat to správné dámské šaty dá zabrat!

Typ společenské akce

Svatba, stužková, společenský ples, rodinná událost, firemní večírek, silvestrovská zábava. Každá taková společenská akce respektuje určitá pravidla, ale i ty mohou mít své výjimky. Pro plesové akce jsou například preferované dlouhé róby, výjimkou však mohou být například country ples, či kubánský ples a další, které si svojí tématikou žádají zcela jiný typ oděvu a to nejen pro dámy.

Typ postavy a střih šatů

Pokud máme jasno v tom, o jakou společenskou akci jde, a tedy máme představu, jaký typ společenského oděvu se bude vyžadovat, přichází řada na samotný výběr šatů. Ten musí zohledňovat naši postavu. Proto bychom se měli postavit před zrcadlo a možná i zabloudit v naší paměti nebo ve fotoalbu a zjistit, jaký typ postavy (přesýpací hodiny, hruška, jablko, obdélník, obrácený trojúhelník) máme a jaký střih šatů nám nejvíce sluší. 01_92Důležité je zohlednit naše přednosti, ale i nedostatky.

Barva šatů

Výběr barev je opravdu široký a právě barva je to první, co nás upoutá a až potom hodnotíme střih, materiál a celkový vzhled postavy v šatech. Proto je důležitý správný výběr barvy šatů.

Pro nákup těch správných společenských šatů doporučujeme stránky www.alltex-fashion.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *