MÓDNÍ INSPIRACE, KTERÁ MYSLÍ NA PENĚŽENKU I AKTUÁLNÍ TRENDY!

http://chudystudent.cz/modni-inspirace-ktera-mysli-na-penezenku-i-aktualni-trendy/

saty-trendySMUTNÝ POHLED DO ŠATNÍKU

Skoro každá studentka zná ten nepříjemný pocit, když se na začátku nové sezóny vydá na exkurzi do skříně a zjistí, že nemá co na sebe. Když ani následný pohled do peněženky náladu nezvedne, je zapotřebí vymyslet, jak ovládnout nové trendy s omezeným rozpočtem. Tento rok nám jde módní svět naštěstí naproti, protože v kurzu jsou čisté střihy, praktické šaty a decentní kabelky. Není zapotřebí vymýšlet složité outfity, v jednoduchosti je krása. Čím se nechat inspirovat?

ŠATY, ŠATY A JEŠTĚ ŠATYsaty-inspirace

Synonymem pro ženskost a eleganci vždy byly dámské šaty. I mezi nimi je však zapotřebí vybírat s rozvahou, pozornost si zaslouží především ty bez rukávu, případně s krátkým rukávem. Ideální je v šatníku mít jak společenské šaty pro každou příležitost, tak vyloženě model pro volný čas, ve kterém se člověk cítí pohodlně. U něj jsou skvělým bonusem různé vzory, ať už se jedná o květiny, nebo kontrastní motivy.

Moderní šaty se v šatníku neztratí, ale protože je v kurzu jednoduchost, je přeci jen zapotřebí nezapomínat na doplňky. Právě ty mají jedinečnou schopnost podtrhnout náš styl a vkus.

Internetový obchod Alltex-fashion.cz přináší široký výběr dámských šatů, kabelek a dalšího módního oblečení za skvělé ceny. Nech se inspirovat svěžími kolekcemi a novinkami na skladě. Pokud ti šaty nepadnou, můžeš je jednoduše vrátit. Díky této garanci spokojenosti při nákupu nic neriskuješ.

Pro zákazníky je připraven také věrností program, díky kterému máš možnost při dalších nákupech ušetřit! Sleduj facebook a neunikne ti žádná akce.

NECHYBÍ TI KABELKA?kabelky-inspirace

Hezká kabelka je nejen nepostradatelným doplňkem, ale také pomocníkem, díky kterému s sebou můžeš nosit vše důležité. Pro luxusní vzhled však nemusíš nutně sahat hluboko do kapsy. Dámské kabelky dle aktuálních trendů jsou v první řadě elegantní a bez zbytečných pozlátek. Osobně doporučuji koukat po univerzálních barvách, které snadno sladíš s oblečením. A hit? Tím jsou jednoznačně menší modely.

Neboj se zajímavých kombinací. Například i dvoubarevné pojetí je vhodné pro každodenní nošení. Pokud ti pro takový model přeci jen chybí odvaha, klasickou kabelkou tmavé barvy nikdy nic nezkazíš.

JDE SE NAKUPOVAT

Po delší době a pro mnohé z nás nepříliš sympatické éře skinny oblečení se vrací do módy uvolněnost a přirozenost. Tak proč toho nevyužít? Elegantní šaty a kabelku dokážeš pořídit za sympatické ceny, stačí pouze vědět, kde nakupovat. Pak už ti nic nebrání v tom ovládnout aktuální trendy!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *